fbpx
 

O firmie

a

O firmie

To, co nas wyróżnia, to bycie prawdziwie rodzinną firmą. Nasze owoce i warzywa sadzimy i pielęgnujemy tak, aby mogły je jeść nasze dzieci. Dlatego wkładamy w to całe nasze serce oraz wiedzę.

gdzie nas znajdziesz

Owoce uprawiamy we własnym gospodarstwie nieopodal Rawy Mazowieckiej. Nie bez powodu jest to właśnie to miejsce. Od wielu lat mamy tu piękną, czystą i zadbaną okolicę, idealną dla naszych owoców.

dieta - zdrowe przekąski

ZDROWE UPRAWY

Nasza firma specjalizuje się w uprawie owoców miękkich, takich jak truskawki, wiśnie, czereśnie, porzeczki czarne oraz śliwki. W naszym sadzie znajdziesz także gruszki i jabłka.

Zdrowa uprawa jest dla nas najważniejsza. Dlatego cały czas rozwijamy i ulepszamy nasze uprawy, aby były jeszcze bardziej ekologiczne. Na jednej z działek rozpoczęliśmy testy ekologicznej hodowli jabłek. Truskawki zaczęliśmy sadzić na agrowłókninie, co pozwala to zniwelować użycie szkodliwych oprysków z herbicydów.

Świeże owoce prosto z naszych pól trafiają do suszarni. Ekologiczna uprawa oraz kontrola jakości produkcji pozwala na stworzenie zdrowych i pysznych suszonych produktów. Nasza własna suszarnia to powód do dumy także dlatego, że możemy przedstawić Państwu owoc naszej pasji tworzony krok po kroku od najmniejszej zawiązki do gotowego produktu.

 

Nie stoimy w miejscu! W tym roku wkraczamy w nowy świat – suszenia warzyw. To nie wszystko! Niedługo w naszym asortymencie pojawią się nowe produkty, takie jak granole, krakersy oraz inne zdrowe przekąski.

To, co gwarantujemy, to przede wszystkim zdrowie bez żadnej szkodliwej chemii. Nie znajdziesz u nas konserwantów, sztucznych aromatów i ulepszaczy smaku. Wszystko, co dobre, pochodzi prosto z natury. Spróbuj, jak smakuje czyste zdrowie!