fbpx
 

Usługi dla biznesu

a

Usługi dla biznesu

Specjalnie na potrzeby Twojej firmy oferujemy wytworzenie asortymentu z logo Twojej marki i specjalnie dla Twojego biznesu. Tworzymy dedykowane produkty i projekty dla klientów firmowych, sieciowych, ale także indywidualnych. Jeśli chcesz mieć produkty w pełni zdrowie, pyszne i tworzone z pasją – zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta współpracy:

  • Nasze produkty z Twoim logo
  • Indywidualne projekty dla Twojej firmy
  • Pakowanie produktów

Postaw na jakość, zdrowie i rzetelną współpracę. Posiadamy całe zaplecze potrzebne do zorganizowania wspólnej działalności. Magazynowaniem, logistyką oraz produkcją zajmiemy się my! Stworzymy dla Ciebie produkty, które sam wybierzesz.

Twoja Marka

Suszone owoce, soki i pozostały nasz asortyment pod Twoją marką własną. Przygotowanie surowca po konfekcjonowanie, etykietowanie oraz transport do wskazanego magazynu.

Projektowanie nowych produktów

Zdrowe batony dla diabetyków, granola, ciastka? Stworzymy gotowy produkt specjalnie wg Twoich zapotrzebowań.

Konfekcjonowanie

Posiadasz swój produkt i chcesz go spakować? Zajmiemy się tym dla Ciebie.

Sprzedajemy produkty pod naszym brandem „naturalnie Brodowski” jak również oferujemy nasze produkty pod markami naszych klientów.

 

To co robimy to kompleksowo wspieramy naszych klientów we wprowadzeniu ich marki na rynek z naszymi produktami. Pomożemy Ci wybrać asortyment dla Twojej grupy docelowej, dobrać opakowanie, wesprzemy w pracach nad grafikami oraz w logistyce tak, żeby maksymalnie szybko i sprawnie skrócić czas przygotowań finalnego produktu.

Podejmiemy współpracę z sieciami handlowymi. Zarówno w modelu naszej marki jak i marki własnej. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom logistycznym. Udowodnimy, że kategoria bakalii może dynamicznie rosnąć.

Produkty w naszej ofercie:

Suszone owoce

Zdrowe przekąski

Świeże owoce

Suszone warzywa

Soki naturalne