fbpx
 

Suszone owoce

a

Suszone owoce

Dobroci i zalet owoców nikomu nie trzeba przedstawiać. Już od najmłodszych lat słyszymy o tym, aby je jeść dla naszego zdrowia i odporności. To szczera prawda! Owoce to bogactwo witamin. Można je spożywać pod różnymi postaciami, w tym również jako susz. Suszenie owoców przynosi wiele korzyści, dlatego właśnie wybraliśmy tę metodę przetwarzania naszych plonów.

Wszystko, co najlepsze z natury

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

  • jabłka,
  • gruszki,
  • porzeczki,
  • jeżyny,
  • truskawki,
  • wiśnie,
  • śliwki.

Wszystkie pochodzą z naszego własnego gospodarstwa lub od sprawdzonych dostawców. Kontrolujemy ich jakość od samego początku, czyli od momentu zakupu nasion czy też sadzonek. Miejsce ich uprawy jest dla nas ważne, dlatego od pokoleń uprawiamy nasze owoce i warzywa w tym jednym konkretnym miejscu, w którym sami żyjemy. Postawiliśmy na piękne, ale przede wszystkim czyste i zdrowie ziemie w okolicach Rawy Mazowieckiej. Nasze owoce suszone są ekologiczne i w pełni naturalne. To dla nas bardzo ważne, a jednocześnie oczywiste! Po co dodawać niepotrzebne składniki do najlepszej jakości owoców?

Suszone owoce prosto z naszej suszarni

Nasza firma działa w pełni kompleksowo. Selektywnie wybieramy plony do stworzenia naszych produktów. Nie opieramy się na żadnych pośrednikach. Posiadamy swoją własną suszarnie, w której wytwarzamy wszystkie susze owocowe i warzywne. Mamy pod kontrolą cały proces produkcyjny! Do suszenia owoców wykorzystujemy tradycyjną, sprawdzoną metodę z użyciem gorącego powietrza. Jednak to nie wszystko. Bardzo ważne jest także konfekcjonowanie oraz przechowywanie produktów, aby cały czas były pyszne i najwyższej jakości.

Jak przechowywać owoce suszone?

Często zadawanym pytaniem jest: jak przechowywać owoce suszone? Proces suszenia zapewnia długą świeżość. To świetna metoda konserwacji owoców i warzyw. Jednak trzeba uważać na słońce, ciepło oraz wilgoć. Są to czynniki mogące naruszyć stan owoców i warzyw. Wystarczy jednak zacienione i chłodne miejsce, a nasze produkty będą pyszne przez długi czas!

Prosto z natury do Twoich rąk

Nasze suszone owoce to czysta natura, bez żadnej chemii. Wiemy, jak wygląda uprawa naszych roślin i nie dodajemy do nich żadnych ulepszaczy! Suszenie pozwala na zachowanie ich wartościowych składników bez używania konserwantów. Otrzymujesz więc tylko to, co potrzebne i najcenniejsze z owoców. Proces ich powstawania śledzimy od samego początku i pilnujemy go do samego końca! To dla nas bardzo ważne, aby oferować Wam tylko to, co najlepsze – prosto z natury!