fbpx
 

Soki naturalne

a

Soki naturalne

Owoce pod postacią soków to najpopularniejsza wersja ich konsumpcji. Nic dziwnego – prosto, smacznie i zdrowo! Oczywiście, jeśli mamy do czynienia z naturalnym, stuprocentowym produktem. Taki właśnie jest w naszej ofercie. Do tego w pełni wytworzony przez nas – od A do Z. Naturalne soki to najlepsze źródło witamin i składników odżywczych. Szczególnie te, które są produkowane z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych owoców!

Skąd bierze się smak naszych soków owocowych?

Produkujemy głównie soki naturalne z gruszek i jabłek. Jednak na Twoje specjalne zamówienie możemy stworzyć także inne rodzaje i połączenia! Naturalne soki tworzymy z owoców standardowych oraz z tych z certyfikatem EKO. Każdy produkt jest kontrolowany zgodnie z zachowaniem wszelkich norm związanych ze zdrową żywnością. Do naszych soków dajemy tylko same owoce – są najlepsze, nie potrzebują nic więcej! Dlatego możemy o nich z pełnym przekonaniem i pewnością powiedzieć, że są to prawdziwe soki naturalne. Świadczy o tym nasze hasło umieszczone na opakowaniach – “Naturalnie Brodowski”.

Soki naturalne – producenci na serio!

Nasza produkcja zaczyna się już w gospodarstwie. Owoce sadzimy na czystych, zdrowych, a także pięknych terenach nieopodal Rawy Mazowieckiej, mamy także sprawdzonych dostawców. Dbamy o nasze owoce od samego początku. Wiemy, że muszą być naprawdę najlepsze, aby później przemienić je w pyszny sok. Plony dokładnie segregujemy i myjemy. Przed tłoczeniem sprawdzamy, czy są na pewno czyste i gotowe do produkcji. W zaprzyjaźnionej tłoczni tworzone są pyszne soki.  Następnie są one rozlewane do opakowań o pojemności: 5L, 3L, 0,5L, 0,33L.

Istnieje także możliwość napełnienia opakowań dostarczonych przez Twoją firmę! Chętnie stworzymy dla Ciebie zdrowy i pyszny produkt. Zlecimy tłoczenie, rozlewanie oraz etykietowanie – wszystko zostaw nam!

Naturalne soki owocowe dla ceniących zdrowie

Soki naturalne powinny zawierać tylko to, co najlepsze. Dlatego właśnie dbamy o proces ich powstawania od samego początku. Soki naturalne producenci często tworzą jedynie z nazwy. My staramy się je tworzyć jak dla własnej rodziny. Dlatego możesz być pewny, że wybierając nasze produkty dostajesz prawdziwy sok naturalny. Bez zbędnych dodatków, tylko z czystych owoców. Pysznie, zdrowo i naturalnie – idealne połączenie! 

Owoce prosto do szklanki

Soki naturalne to jeden z najprostszych sposobów, aby zapewnić sobie jedną z pięciu porcji owoców i warzyw dziennie. Tyle właśnie zaleca się spożywać w ciągu dnia. Jedna szklanka soku naturalnego to jedna z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców. Dlatego sięgnij po nią i spróbuj, jak smakuje natura! Możesz skorzystać z naszego sklepu internetowego i wypróbować oferowane soki. Jesteśmy pewni, że będą Ci smakować tak, jak nam!