fbpx
 

Świeże owoce

a

Świeże owoce

Na co zwracasz uwagę gdy przed półką sklepową wybierasz owoce do domu? Zapewne ważne jest to żeby były świeże, nie poobijane, soczyste, zwyczajnie smaczne. Właśnie takie owoce staramy się uprawiać na naszej ziemi, a później dostarczać dla Ciebie i innych naszych klientów.

Jak to robimy?

Ta droga nie jest krótka. Zaczyna się wczesną wiosną, a w przypadku sadu to kilka lat pielęgnacji wcześniej aby zebrać pierwsze owoce. Wstajemy wcześnie rano, idziemy spać późnym wieczorem, nasz etat ma kilkanaście godzin dziennie (tak, wiemy Twój też) po to żeby zdążyć z wszystkimi pracami. Rolnik to człowiek, który musi znać się na logistyce, chemii i biologii, mechanice i musi być wierzący, ponieważ cały rok modli się o odpowiednią pogodę. Po co to opowiadamy? Żebyś pamiętał o tym jak stoisz przed półką sklepową.

Jakie owoce dostarczymy?

Oferujemy świeże owoce truskawek, porzeczek czarnych, wiśni, czereśni, śliwek, gruszek, jabłek. Kalibrujemy, sortujemy, pakujemy. Dysponujemy własnym zapleczem magazynowym i chłodniczym (na około 300 ton owoców). Nasze owoce dostarczamy własnym transportem lub transportem zewnętrznym. Masz małe zamówienie i obawiasz się, że zbyt małe: zadzwoń jak nie my, to wskażemy kto je dla Ciebie dostarczy, masz duże zamówienie? dzwoń tym bardziej.